top of page

ТУРИЗМ 2025

Стратегія розвитку Білої Церкви до 2025 року чітко зазначає, що до 2025 року місто повинно мати 1 млн туристів в рік. Чому це важливо?

 

Саме туризм робить великий внесок у залучення інвестицій, встановлення добрих відносин з різними містами та країнами, поліпшення порозуміння, зміцнює авторитет регіону на вітчизняній та міжнародній арені, стимулює розвиток гуманітарних сфер, відродження культурної спадщини та традицій тощо. Як наслідок – у місті складається високий рівень інвестиційної привабливості та позитивний бізнес-клімат. Кошти, які залишає кожен відвідувач нашого краю, є прямою інвестицією в туристично-рекреаційний комплекс.

 

Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви працює над програмою розвитку туризму на найближчі роки та проектами, що підвищують туристичну привабливість міста. Вже створено та затверджено як офіційну символіку міста бренд Білої Церкви, розроблені та встановлені туристичні вказівники для пішоходів та автомобілістів, виготовлено туристичні мапи, брошури тощо. Агенція також тісно співпрацює з громадською організацією «Біла Церква Туристична», яка об’єднує владу, громадськість та підприємців, спільними зусиллями розвиваючи туристичну галузь.

ОСНОВНІ ПРОЕКТИ

bottom of page