top of page

ШКОЛА МСП

Школа малого та середнього підприємництва (Школа МСП) – це навчальний проект, який спільно реалізують Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви та фонд Василя Хмельницького “K.Fund”.

Мета Школи – сприяти розвитку підприємництва в Білій Церкві та районі. Ми прагнемо надати підприємцям сучасні, якісні знання та ефективні, практичні навички ведення бізнесу, враховуючи різний рівень досвіду учасників. Студенти також мають змогу отримати консультацію від фахівців галузі.

Програма навчання в Школі МСП передбачає тижневий курс з основних напрямів організації бізнесу та підприємницької діяльності:

  • Лідерство та мотивація для здійснення підприємницької діяльності

  • Основи підприємництва

  • Маркетинговий супровід діяльності підприємства

  • Фінансовий менеджмент малого і середнього бізнесу

  • Операційний менеджмент – організація виробництва та управління процесами у виробничій і сервісній сферах

  • Управління проектами, шляхи залучення інвесторів, формування бізнес-планів діяльності підприємства

Під час навчання слухачі під керівництвом викладачів Школи МСП готують план стратегічного розвитку бізнесу для своїх підприємств.

Після захисту проектів слухачі отримають сертифікати про проходження навчання в Школі малого і середнього підприємництва.

Навчання проводять представники українських бізнес-шкіл з багаторічних досвідом організації, реструктуризації, консультативного супроводу малих та середніх підприємств, підготовки фахівців в різних сферах бізнесу.

 

Умови відбору:

Слухачами Школи МСП можуть бути:

  1. Підприємці, власники та/або керівники підприємств малого та середнього бізнесу Білої Церкви і Білоцерківського району;

  2. Особи, що поки підприємницької діяльності не ведуть, проте мають бізнес-ідею та мотивацію для початку власної справи.

 

Навчання для учасників є безкоштовним.

Проект діє з травня 2016 року та протягом 5 шкіл випустив 150 слухачів програми.

bottom of page