top of page

МАГІС БІЛА ЦЕРКВА

Цією незвичною поки що для містян назвою називають міський портал відкритих даних, що виник у результаті кропіткої роботи Агенції стратегічного розвитку міста та Білоцерківської міської ради. Це гео-інформаційна система, тобто дані відображені у прив’язці до географічного розташування, де будь-хто зможе в онлайн-режимі дізнатися ту чи іншу інформацію про місто, починаючи від генерального плану і завершуючи розташуванням загальноосвітніх закладів.

 

Також ресурс містить дані земельного кадастру, зонінгу, інженерних комунікацій, розміщення тимчасових споруд, соціально-культурних об’єктів, містобудівної документації, растрову основу, реєстр адрес, вулиць та інших пойменованих об’єктів тощо.

Наявність такої інформації дасть змогу уникнути конфліктів під час будівництва нових об’єктів, знайти всю необхідну інформацію про ту чи іншу ділянку міста, розташовану на ній нерухомість, наявні ресурси.

Інформація розміщена в єдиній базі, усі дані мають чіткі координати, містять документи, фото-, відеоматеріали, що дає змогу отримати по кожному об’єкту акумульовану інформацію. Передбачено механізми підтримки інформації в актуальному стані, внесення відповідних змін у разі їх наявності, забезпечено регламенти доступу, оскільки портал містить відкриту та закриту частини.

Інформацію в базі можна доповнювати, завантажуючи нові дані. Наприклад, інформація про освітні заклади міста може бути доповнена даними про кількість учнів у класі, успішністю в складанні ЗНО, рівнем кваліфікації вчителів тощо.

bottom of page