top of page

Парк на проспекті Князя Володимира (в районі пам’ятного знаку «Літак»), м. Біла Церква

 

Об’єкт: парк, розташований поряд з житловою забудовою багатоповерхівок. Об’єднує три житлові масиви (Таращанский мікрорайон,  масив Леваневського, вулиці Шевченка та Павліченко), це близько 80 тис. мешканців, з них – 12 тис. дітей та 20 тис. людей похилого віку. Через ділянку протікає  річка Протока. Ділянка, яка підлягає проектуванню має орієнтовну площу від 9 до 12 га, розташована вздовж річки Протока та знаходиться на головній вісі міста. В сквері встановлено пам’ятний знак «Літак» (бойовий літак МИГ-17 серійний, на постаменті із залізобетону).

 

Існуючий стан – незадовільний. Територія має недосконалу організацію рельєфу, відсутність ландшафтного дизайну, хаотичну дендрологію. Відсутні лавки відпочинку, урни та внутрішнє освітлення території. Площа перед пам’ятником вимощена з залізобетонних тротуарних плит (розміром 1х1м). Не використовується за призначенням. Ділянка потребує розчищення зелених насаджень, прочистку русла та укріплення берегів річки.

 

На даний час зроблено детальний план території, розроблено проект на розчищення та укріплення берегів р. Протока, подано заявку до обласного бюджету на фінансування проекту будівництва спортивної арени.

 

Адреса об’єкта: 09100, Київська область, м. Біла Церква, проспект Князя Володимира між вулицями Шевченка та Гризодубової.

 

Форма власності: комунальна.

 

Пропозиції:

Створення природно-рекреаційного комплексу, який увійде в систему міських парків м. Біла Церква. Проектом передбачається, облаштування парку спортивними (спортивна арена на 2000 місць, майданчики  для екстремальних видів спорту, універсальна велотраса), дитячими (майданчики, батути, скалодром дитяче кафе, атракціони), рекреаційними (сквери, альтанки, місця відпочинку, літній кінотеатр)  зонами та місцями для проведення концертів та фестивалів.

 

Контакти:

Управління благоустрою та екології департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради

09100, Україна, м. Біла Церква, вул. Андрея Шептицького, 2

Телефон: +38 (04563) 9-94-82

e-mail: djkgbmr@gmail.com

Веб-сайт: http://www.bc-ujkg.org.ua  

Парк-літак
Парк-літак-панорама-min
Парк літак карта
bottom of page