top of page

Інвестиційний проект «Міжнародний аеропорт «Біла Церква»

Об’єкт: комунальне підприємство «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» (КП «БВАК»). Підприємство забезпечує виконання польотів у районі аеродрому «Біла Церква»: зліт, посадка, ознайомчі польоти, обльоти, навчально-тренувальні та навчальні польоти. Також створює належні умови для технічного обслуговування і ремонту повітряних суден вітчизняного та іноземного виробництва в корпусах ангарного типу.

КП «БВАК» створено у 2000 році на базі «Білоцерківського авіаремонтного заводу» та військового аеродрому Міністерства оборони України.

Підприємство розташоване в західній частині міста на відстані 80 км від Києва.

До складу авіаційного комплексу входять такі об'єкти:

Аеродром класу В(4D), занесений до Державного реєстру цивільних аеродромів України зі злітно-посадковою смугою розміром 2500х42м, придатною до експлуатації за правилами візуальних польотів, руліжними доріжками, стоянками для літаків.

Промисловий майданчик, розташований на відстані 0,5 км від аеродрому, з під’їзними автомобільними та залізничними шляхами, з  інфраструктурою для виконання робіт по продовженню ресурсу і технічному обслуговуванню авіаційної техніки у двох корпусах ангарного типу, обладнаних стапелями, вентиляційними системами, освітленням і забезпечених усіма необхідними видами енергії.

Літакові ангари: один площею - 6150 кв. м, другий – 11417 кв. м. Роботи з продовження ресурсу виконуються на літаках ІЛ-76, АН-12, АН-72 (АН-74), АН-24(АН-26). У даний час технічне обслуговування на виробничих площах підприємства проходять як вітчизняні повітряні судна, так і судна з близького й далекого зарубіжжя.

Промислові приміщення, що незадіяні в авіатематиці, передані в оренду та в господарські товариства і використовуються для виробництва різноманітної продукції промислового та побутового призначення.

Адреса об’єкта: 09117, Київська область, м. Біла Церква, вул. Гайок, 4а.

 

Форма власності: комунальна.

 

Пропозиція: проведення реконструкції аеродрому та створення міжнародного аеропорту «Біла Церква».

 

Необхідна  сума інвестицій: 50 млн $

Контакти:

Комунальне підприємство «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс»

09117, Київська область, м. Біла Церква, вул. Гайок, 4а

Директор КП «БВАК» Кандауров Сергій Миколайович

Тел./факс:(0456) 34-45-92

Тел. моб. 067 440 29 74
 Тел. роб. (0456)34-82-48
 E-mail: bvak@ukr.net

 Адреса сайту: www.bcavia.com

БВАК-3
БВАК-2
БВАК-4
БВАК-1
БВАК-5
БВАК-схема
bottom of page