top of page

Офіс Медіації

Раді повідомити, що КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» тепер може бути ще більш корисна мешканцям нашої громади!
Ми виграли грантове навчання, здобули Сертифікат та необхідні навички для відкриття офісу медіації на нашій платформі.
Медіація – це метод вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам спору налагодити процес комунікації і проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб вони змогли самостійно обрати той варіант рішення, який відповідатиме їхнім інтересам і задовольнить їхні потреби. На відміну від формалізоваого судового чи арбітражного процесу, під час медіації сторони доходять згоди самі – медіатор не приймає рішення за них.
У порівнянні з судовою процедурою вирішення спору шляхом медіації не є тривалим та може суттєво заощадити кошти для сторін. Це можливо за рахунок скорочення часу на розгляд спору, економії судових витрат та робочого часу співробітників компанії, які залучені до розгляду справи і змушені відволікатися від своїх безпосередніх обов’язків.
Види медіації:
- Комерційна медіація (вирішення спорів між юридичними особами, юридичними особами і їх клієнтами, фізичними особами щодо вирішення майнових спорів, захист прав споживачів та ін.)
- Сімейна медіація
- Медіація в організації (між співробітниками).
- Трудові спори і конфлікти (в т.ч. пов’язані з підписанням колективних договорів).
- Корпоративні спори і конфлікти (між засновниками, акціонерами і виконавчим органом, Радою директорів тощо).
Звертайтеся, з радістю допоможемо!
тел 0686901770 Кудінов Олексій

За реалізацію даного проєкту особисто вдячні нашим партнерам:
Ukrainian Mediation Center / Український Центр Медіації

bottom of page