top of page

БІЗНЕС

Даний напрямок роботи Агенції націлений на запровадження духу підприємництва в місті, створення інституцій, які б підтримували бізнес, а також бізнес-інкубатора для студентів, індустріального та технологічного парків.

Перша частина Інвестиційного Пріоритету фокусується на підготовці Білої Церкви до створення сприятливого середовища для потенційних інвестицій. Це включає створення та налагодження роботи установ із підтримки бізнесу.

Друга частина складатиметься із залучення нових інвестицій, що відповідають узгодженим стратегічним критеріям безпеки та сталого розвитку, створення спільних інвестиційних стратегій разом із витісненням тіньової економіки.

Проект передбачає в собі створення ефективної та функціональної екосистеми підтримки бізнесу, яка допоможе існуючому бізнесу, а також новим стартапам зростати швидше та принесе соціально-економічну цінність місцевій економіці. Надання розумної підтримки тим, хто бажає, готовий і здатний зростати швидше (з погляду доходів і зайнятості), має вирішальне значення для розвитку міста та добробуту його громадян. Основними заходами буде створення, підтримка розвитку бізнес-інкубатора(-ів), індустріального парку та ряду менторських і консультативних програм для генеральних директорів і керівників місцевих компаній. 

Також головною метою є дослідження й аналіз всіх бар’єрів для ведення бізнесу в Білій Церкві: ті, які виходять за рамки міського врегулювання, і зокрема ті, на які місто може впливати прямо або опосередковано. 

ОСНОВНІ ПРОЕКТИ

bottom of page